Hakkında

Blogumu ziyaret edersen bulacağın şeyler şunlar olacak;

  • Tiyatro izlemeyi seven birisiyim, beğendiğim oyunları da sizler de izleyin diye anlatmak hoşuma gidiyor.
  • Kitaplarla aram çok iyidir, hani okul sıralarında masasının altında hep bir kitabı olan kız var ya o benim işte.Çok sonra okumam gereken kitapları belki de çok önce okuduğum için böyle oldum kim bilir! O yüzden blogumda beğendiğim kitaplar hakkında yorumlar bulabilirsin.
  • Boş vakitlerimde IMDB puanı 7 ve üstü olan filmleri/dizileri izlemek en sevdiğim şeylerdendir.O yüzden bu konuda da beğendiklerimi yazmadan duramıyorum.
  • Gezmeyi çok severim, özellikle deniz kum güneş DEĞİL, kültür gezilerini severim. Nadiren görürsünüz yalın ayak denize uzanmış tatil fotolarını daha çok 18.yy dan kalma yerleşim yerlerini içeren fotoğrafları görürsünüz tabi yanında da o yere ait bilgileri.
  • Teknoloji hayatımda çok fazla yer kaplıyor. Bu zamanda yaşadığı için kendini şanslı görenlerdenim. Klasik bir Y kuşağıyım hatta.
  • Daha fazla yazarsam blogu incelemene gerek kalmayacak ziyaretçi.Bu kadar yeterli bence diğer sayfalara da bir bakarsın çıkmadan.

 

 

“Hayat yolculuğunun amacı, mezara alımlı, iyi muhafaza edilmiş bir bedenin içinde değil, tekrar tekrar patinaj yapıp tozu dumana kattıktan sonra tamamen tükenmiş, sonuna kadar harcanmış bir halde bağıra bağıra “Vay canına! Ne yolculuktu be!” diyerek varmak olmalıdır.”

-Hunter S.Thompson

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s